Teklif Al

Grundfos' tan Yeni Bir Uygulama: Go Remote

Grundfos’un ücretsiz uygulaması Go Remote sayesinde sürekli proseslerde kullanılan pompaların kontrol edilmesi artık çok rahat. Go Remote uygulaması ile kullanıcılar, akıllı bir cep telefonu, dizüstü bilgisayar veya i-Pod ile, maksimum 20m içerisinde çalışan Grundfos E-pompalarını uzaktan kontrol edebilirve verilerini indirebilir.  
Go Remote’un kullanıcı dostu arayüzüyle tek bir düğmeye dokunarak ayarları değiştirebilir ve böylece pompanızın performansını her açıdan tam olarak kontrol edebilirsiniz. Uygulama; pompayla doğrudan haberleşmek için telsiz ve kızılötesi teknolojisini kullandığından, çalışma noktası ve güç tüketimi ya da hız ve sıcaklık gibi pompanın durumuyla ilgili her konuda canlı veri akışı sağlar. Yolunda gitmeyen bir şey olursa alarm ve uyarılarla size bilgilendirir. 

Go Remote’u ister tek ister bir grup pompayla kullanın, piyasanın bu en kapsamlı mobil platformuyla her iki durumda da zamandan kazanır ve pompalarınızı kolaylıkla kontrol edersiniz. Kullanımı kolay arayüz montaj ve kurulumla ilgili pdf dosyaları hazırlar, profil oluşturup bunları kontrol etmenizi ve yapılandırmaları pompalar arasında kolaylıkla uygulamanızı sağlar; bu sayede ağları uzaktan yapılandırabilir veya devreye alabilirsiniz.

Grundfos’un bütün e-pompalarıyla uyumlu olarak tasarlanan Go Remote pratik ve basit ipuçları ile öneriler sunar; ayrıca entegre PDF oluşturucusu pompa raporları ve yapılandırma verileri gibi önemli not ve verileri kaydeder ve bunları hızlı ve güvenli bir şekilde meslektaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.

Grundfos GO CAPS uygulamasını kullanarak tüm Grundfos pompalarını aratabilir, ürünleri Apple iOS cihazları üzerinden seçip karşılaştırma yapabilir veya eski pompanızın yerine yeni bir ürün bulabilirsiniz. GO CAPS, pompa sistemlerini uzaktan ve tam olarak kontrol etmenizi sağlar.

Go Remote uygulaması, kullanıcılarının mobil teknolojideki son gelişmelerden yararlanabilmesi için gerekli her durumda güncellenecek ve yeni özellikler ve işlevlerle geliştirilecektir. 

Mekanik Tesisatta
Çözüm Ortağınız Rota Mekanik

Yakuplu Mah., Hürriyet Bulvarı, No:75 Dükkan:6 Beylikdüzü / İSTANBUL